Archiv pro měsíc: Červen 2021

Výstava grafiky MgA Gabriely Markové

Zveme všechny své členy a příznivce do klubových prostor na baště městského opevnění při dodržení platných nařízení v závislosti na epidemiologické situaci v době od 1. do 30. července 2021 na výstavu grafiky MgA Gabriely Markové, absolventky Základní umělecké školy Nový Jičín a Fakulty umění Ostravské univerzity.

Beseda Vzpomínky nám zůstanou

Ve čtvrtek 15. července 2021 v 16:00 hodin Vás zveme na besedu Vzpomínky nám zůstanou, připomínající významné členy klubu Kristu Mičkovou a Jaroslava Bělíka, kteří nás letos náhle opustili. Moderovat bude Karel Chobot.

Ať Vám neunikne

Dne 15.06.2021 od 15,30 hodin se uskuteční společná prohlídka výstavy v Muzeu Novojičínska, p.o. Jan Ámos Komenský s průvodním slovem Ireny Zárubové a výstavy Černé roucho – náboženská kultura Nového Jičína v letech 1624-1773, kterou nás provede, pokud bude přítomen, ředitel muzea pan PhDr. Zdeněk Orlita, Ph.D.

Déle připravujeme:
– 14.-16. září 2021 (změna oproti původnímu termínu od 17. 9.) třídenní zájezd – východní Čechy „Po stopách Jana Ámose Komenského, rodáků, osobností a událostí spojených s Novým Jičínem“
– 28.08.2021 Letní studánky ve spolupráci s Fokusem.