Archiv autora: rene.lossmann@klubrodaku.cz

Dernisáž výstavy Přes čáru / Over the Line – K svobodnému pohybu umění

Klub rodáků a přátel města Nového Jičína zve všechny své členy a příznivce v neděli 17. listopadu 2019 ve 13:00 hod na slavnostní dernisáž výstavy v klubových prostorách na baště městského opevnění, nazvané Přes čáru / Over the Line – K svobodnému pohybu umění, myšlenek a informací po pádu „železné opony“ a k 30. výročí událostí 17. listopadu 1989. Úvodní slovo Mgr. Ondřej Syrovátka, místostarosta města Nový Jičín, hudební vystoupení kapely ZUŠ Nový Jičín Koberec!, beseda s přítomnými autory z Itálie, SRN, Velké Británie, Slovenska a České republiky. Zároveň zveme na akci Václav Havel v Novém Jičíně, která se uskuteční ve 14. hodin odpoledne na Masarykově náměstí.

Pro případné upřesnění sledujte vývěsky, internetové stránky a facebookový profil Klubu rodáků.

Z odhalení busty Augustina Hückla

V roce 2018… fotografie