Archiv autora: rene.lossmann@klubrodaku.cz

Výstava Valašsko aneb všechno, co jste chtěli vědět o Valašsku, ale báli jste se zeptat.

Zveme širokou veřejnost ve dnech 4. 9.-31. 10. 2023 na výstavu ilustrací Václava Houfa k valašským pohádkám novojičínského spisovatele Miloslava Baláše Valašsko aneb všechno, co jste chtěli vědět o Valašsku, ale báli jste se zeptat. Slavnostní vernisáž se uskuteční ve středu 6. září od 16:30. Výstava je součástí akce Říjen Miloslava Baláše a přístupná bude v klubové dny pondělí a středa v čase 15:00-17:00. Vstup volný.

Výstavu si bude možné prohlédnout i v sobotu 9. září v čase 9:00-17:00 v rámci Dne otevřených dveří na Baště u příležitosti Slavnosti města Nový Jičín 2023. Kromě výstavy budou ke zhlédnutí pamětní desky a publikace realizované klubem, k dispozici budou mapky Po stopách Rodáků a Studánková trasa. A k ochutnání bude tradiční Alexandrova klobása.